Menu Zamknij

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!

→  tel. 570 689 111

→  kontakt@magurski.com

Jesteśmy dla Was też w social media:

Poznaj nasz team
ultramaraton-magurski-wolontariat

Ultramaraton Magurski to Ludzie, którzy go tworzą – nasi wspaniali wolontariusze, którzy co rok decydują się spędzić z nami kilka dni czy tygodni. Dzięki ich zaangażowaniu, energii i pozytywnemu podejściu Magurski jest i cieszy się, tak dobrymi opiniami. 

Ogromne PODZIĘKOWANIA dla naszej wolontariackiej Magurskiej Watahy – jesteście najlepsi! ♥

team Koordynatorów
Kamil

kamil

Doświadczony szef takich biegów jak Ultramaraton Jaga-Kora czy Zamczyska Trail, zarządza naszą imprezą i pozwala Magurskiemu wspiąć się na jeszcze wyższy poziom „fajności”. Odpowiedzialny tez za Magurskie trasy i wszelakie formalności, dzięki którym impreza może się odbyć.

insta magurski

Michał

Mistrz stworzenia wyjątkowej Strefy Mety, który dba o jej dobre funkcjonowanie i bezpieczeństwo. Bez jego logistycznego wsparcia, zdolności organizacyjnyci i pomysłowości impreza by nam po prostu nie wyszła.

asia_

asia

Odpowiada za komunikację marketingową (social media, strona internetowa) oraz wolontariat, starając się opiekować wolontariuszami, tak żeby każdy był szczęśliwy i chciał do nas wracać.

Jerzy

Jerzy

Koordynator zespołu fotografów – dobiera najlepsze miejsca, w których nasz team foto łapie Was z aparatami. Dzięki umiejętności okiełznania kreatywnych dusz  naszego teamu foto możecie zawsze liczyć na porządną porcję zdjęć.

Arek

arkadiusz

Nasz człowiek orkiestra – trudno powiedzieć, czym się nie zajmuje 🙂 Możecie go spotkać na punktach, przy zamykaniu tras i wielu innych miejscach. Można na nim polegać, zawsze i wszędzie – bardzo w nim to cenimy!

DObre duchy magurskiego - nasi przyjaciele i pomocnicy
Michal Z

Michał

Założyciel Ultramaratonu Magurskiego, pasjonat biegania (i innych sportowych aktywności), który Magurskiemu oddaje całe serce. 

Maja
seweryn
Marek
Karolina
organizator
Kardach Trade