Menu Zamknij

W przyszłym roku przygotowaliśmy dla Was nowe i ulepszone trasy biegów. Mamy dla Was propozycje 4 tras:

zapisy-letni-magurski

Jakich zmian możecie się spodziewać?

  • Mamy nową propozycję trasy sobotniej – wstęp do dłużych dystansów Ultra, coś dla tych z Was, dla których 22km to za mało, a 65km to jeszcze nieco za odważnie ???? trasa Maguraton 45+km! Warto zaznaczyć, że uczestnicy tego dystansu przemierzą część trasy, którą biegną Ultrasy z naszej setki. Więc jest to nie byle jaki wstęp do Ultra. Maguraton odbędzie się w sob. 14.08.2021
  • Nieco zmodyfikowaliśmy trasę Ultra 65km – nadal czeka na Was wymagający i widokowy początek trasy. Zamiast leśną drogą pobiegniecie szlakiem, a zbiegając do Ożennej będą na Was czekać piękne widoki i nasza mocna brygada foto.
  • Zmian doczekała się także nasza najdłuższa trasa, czyli Ultra 105km. Po pierwsze sama trasa biegnie nieco inaczej (zobaczcie mapkę). Modyfikacja końcówki pozwoliła nam wydłużyć limit czasowy do 18 godz., co mamy nadzieję, że spotka się z Waszą aprobatą ???? Wprowadzamy też możliwość przepaku na punkcie kontrolnym, gdzie dokonujecie finalnej decyzji czy biegniecie 65km czy 105km – w przyszłym roku ten punkt znajdzie się na mecie w Krempnej, więc możecie liczyć na dodatkowy silny doping i duży power, zachęcający do przebiegnięcia najdłużej trasy.
  • Trasa MaguRun pozostaje bez zmian vs zeszły rok – dużo pozytywnych opinii skłoniło nas do tej decyzji. Ten bieg odbędzie się w piątek – zdajemy sobie sprawę, że nie jest optymalne rozwiązanie dla wszystkich, ale jedyne które pozwala na jak najlepszą organizację całości imprezy i dostosowanie się do zasad działania Magurskiego Parku Narodowego
  • To co się nie zmienia, to klimat naszej imprezy – chociaż właściwie to możemy Wam obiecać, że dołożymy wszystkich starań, żeby było jeszcze fajniej. Mamy w głowie dużo pomysłów na rozwinięcie naszego miasteczka na Strefie Mety i zapewnienie atrakcji zarówno dla Biegaczy, jak i Waszych rodzin i przyjaciół ????

Wszystkie trasy są opisane razem z mapkami u nas na stronie www.magurski.com/trasy

A wszystkie aktualne informacje znajdziecie zawsze w naszych social mediach: