Menu Zamknij

GALEriA ZDJĘĆ

IX edycja biegu Ultramaraton Magurski

Oficjalna galeria zdjęć z II edycji biegu Cross Kampinos

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć - znajdziesz tu wszystkie fotografie wykonane przez naszych profesjonalnych fotografów biegowych - Katarzyna Gogler Fotografia, Modra Monika Dratwa, B.art Fotografia oraz Pan Kowal.

Cały dzień podczas biegu Magurski 2023 uchwycony w kadrach sportowego foto reportażu od Pan Kowal. Klasa sama w sobie – olbrzymia galeria, której nie możesz pominąć. Pan Kowal pokazuje zmagania z porannymi mgłami i burzami, trasy wiodące przez ciemne lasy, strumienie i słoneczne pola. Dużo zdjęć z mety, które będą pamiątką dla niejednej biegaczki i biegacza. 

Album zawiera 575 zdjęć, które potrzebują chwili na załadowanie się – czekaj cierpliwie, warto!

Sportowy foto reportaż na najwyższym poziomie – to właśnie znajdziesz w fotogalerii od B.Art Fotografia. Bartek uchwycił zawodników podczas zmagań na trasach (w tym w ciemnych beskidzkich lasach, które przemierzali biegacze Magurun) i uwiecznił atmosferę w bazie zawodów – od deszczowego poranka i oczekiwania na start po słoneczną metę i radość z medalu.

Album zawiera 381 zdjęć, które potrzebują chwili na załadowanie się – czekaj cierpliwie, warto!

Nieco bardziej słoneczna i pełna kolorów galeria zdjęć z tras i mety przygotowana przez Modra. Trasy Beskidu Niskiego w bardziej sielskiej odsłonie i radość zawodników. 

Album zawiera 241 zdjęć, które potrzebują chwili na załadowanie się – czekaj cierpliwie, warto!

GALERIA - KATARZYNA GOGLER FOTOGRAFIA

Nieco mroczny, dziki i nieodkryty Beskid Niski w obiektywie Kasi. Zdjęcia z tras w szalejących burzach i pełen emocji reportaż z mety. Sprawdź koniecznie!

Album zawiera 381 zdjęć, które potrzebują chwili na załadowanie się – czekaj cierpliwie, warto!