Menu Zamknij

Uwaga! Mamy dla Was ważną informację odnośnie godzinach startu na tegorocznych biegach Ultramaratonu Magurskiego. Jak wiecie sytuacja z pandemią zmusiła nas do poczynienia niewielkich zmian przy godzinach rozpoczęcia biegów. Wszystkie informacje dostaniecie od nas mailowo, poniżej podsumowanie najważniejszych zasad:

  • Zawodnicy dystansów Ultra startują w dwóch grupach. O godz. 5:00 startują te osoby, które zadeklarowały bieg na trasie 100+ km, o godzi. 05:30 – zawodnicy, który deklarowali wybór dystansu 65+. Pamiętajcie, że ostateczną decyzję o dystansie będziecie mogli podjąć na punkcie w Ożennej.
  • Mamy także 2 grupy startu dla MaguRun 22km (bieg piątkowy). Do zarejestrowanych wcześniej zawodników wysłaliście ankietę, w której mogliście wybrać preferowany dystans. Dziękujemy za Wasz odzew i potwierdzimy wybór mailowo, ale zasady są proste: te osoby, które zadeklarowały chęć startu o 15:30 startują o 15:30, natomiast zawodnicy, którzy wybrali godz. 16:00 – startują o 16:00 🙂 Dla nowozarejestrowanych zawodników MaguRun nie będziemy już wysyłać ankiety – możecie dołączyć do dowolnej grupy godzinowej (czyli albo 15:30 albo 16:00)

W najbliższych dniach będziemy podawać kolejne aktualizacje – zachęcamy też do śledzenia nas na Facebooku, gdzie znajdziecie najświeższe informacje 😉

Godziny-startu-2020