Menu Zamknij

Zapisy 2023 ULTRAMARATON MAGURSKI

Zapisy na IX Ultramaraton Magurski są otwarte

Zgłoszenia odbywają się na podstawie dokonania rejestracji przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://zapisy.inessport.pl/#gr160 oraz dokonania opłaty startowej za wybraną przez siebie trasę. Rejestracja online bez dokonania opłaty startowej oznacza, że zawodniczka\ zawodnik nie będzie widoczna\y na liście startowej.

Linki do zapisów na poszczególne dystanse biegu:

Potrzebujesz więcej informacji?

 • Pełny opis tras z mapami znajdziesz na stronie TRASY
 • Pełne informacje dot. zasad zgłoszeń, uczestnictwa w biegu i opłat startowych znajdziesz w REGULAMINIE

Najważniejsze informacje dot. zasad zapisów na bieg

ZASADY ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia odbywają się na podstawie dokonania rejestracji przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://zapisy.inessport.pl/#gr160 oraz dokonania opłaty startowej za wybraną przez siebie trasę. Rejestracja online bez dokonania opłaty startowej oznacza, że zawodnik nie będzie widniał na liście startowej.

Termin zgłoszeń mija 17.07.2023 r. lub w momencie osiągnięcia limitu uczestników. W przypadku wolnych miejsc na listach startowych organizator może podjąć decyzję o wydłużeniu czasu trwania zapisów online lub możliwości rejestracji w Biurze Zawodów w dniu Biegu.

UWAGA: w dniu 25.05.2023 nastąpiła zmiana operatora systemu rejestracji online.

Wszystkie osoby zarejestrowane online z wniesioną opłatą startową w ciągu kilku dni otrzymają wiadomość email (pod adres email wskazany w procesie rejestracji online) z instrukcją jak zarejestrować się w nowym systemie rejestracji oraz dedykowanym kodem równoważącym poniesioną już opłatę startową (do wpisania przy rejestracji online).  Prosimy o zapoznanie się z treścią wiadomości, a w przypadku pytań o kontakt mailowy (kontakt@magurski.com). Brak rejestracji w nowym systemie oznacza, że uczestniczka/uczestnik ma zapewnione miejsce na liście startowej, lecz jej/jego nazwisko nie będzie widoczne na listach startowych publikowanych online na stronie (będzie widoczne na liście wyników). Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Osoby zarejestrowane online z brakiem opłaty startowej również otrzymają dedykowaną korespondencję email (na adres podany w procesie rejestracji), informującą o kolejnych krokach. Przypominamy, że miejsce na liście startowej gwarantuje wniesienie opłaty startowej. 

OPŁATA STARTOWA

Ustalona została następująca wysokość opłat dla poszczególnych tras:

 • Dystans Magurun 22 km– opata startowa 140,00 zł
 • Dystans 42 km– opłata startowa uzależniona od terminu zapisu:
  • 190 zł – przy zapisie i wpłaceniu opłaty startowej do 30.04.2023
  • 230 zł – przy zapisie i wpłaceniu opłaty startowej w okresie 01.05. – 17.07.2023
  • 260 zł – przy zapisie i wpłaceniu opłaty startowej w dniu biegu (pod warunkiem wolnych miejsc i po konsultacji z organizatorem)
 • Dystans 74 km– opłata startowa uzależniona od terminu zapisu:
  • 230 zł – przy zapisie i wpłaceniu opłaty startowej do 30.04.2023
  • 260 zł – przy zapisie i wpłaceniu opłaty startowej w okresie 01.05. – 17.07.2023
  • 290 zł – przy zapisie i wpłaceniu opłaty startowej w dniu biegu (pod warunkiem wolnych miejsc i po konsultacji z organizatorem)

Opłatę startową należy uiścić za pośrednictwem portalu internetowego Przelewy24. Po dokonaniu zgłoszenia online (poprzez stronę https://zapisy.inessport.pl/#gr160) system przekierowuje na stronę Przelewy24, przez którą należy dokonać opłaty startowej. Płatności można dokonać również później po zalogowaniu w serwisie zapisy.inessport.pl (na własne konto utworzone w prociesie rejestracji)– zakładka moje konto – płatności.

Opłaty startowe następują on-line jako finalizacja zgłoszenia uczestnictwa. Na liście startowej wyświetlani będą tylko zawodnicy, którzy dokonali opłaty startowej.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za terminy realizacji przelewów bankowych i pocztowych. Finalny termin dokonania opłaty startowej jest równoznaczny z terminem zakończenia zapisów (17.07.2023) lub w momencie osiągnięcia limitu uczestników. Za dzień zapłaty uważa się datę wpływu środków pieniężnych na konto organizator W przypadku wniesienia opłaty startowej w niepełnej wysokości (np. w przypadku przekroczenia terminu wpłaty określonego powyżej) zawodnik jest zobowiązany do dopłacenia różnicy do wysokości kwoty, jaką powinien był wnieść zgodnie z terminem, w jakim dokonywał swojej wpłaty.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę za wniesioną opłatę startową powinny zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym i wpisać wszystkie wymagane dane potrzebne do wystawienia dokumentu. Faktura zostanie wygenerowana po zaksięgowaniu wpłaty i zostanie przesłana w wersji elektronicznej na adres mailowy podany w profilu danego uczestnika, w terminie do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym miała miejsce wpłata.