Menu Zamknij

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!

→  tel. 570 689 111

zapisy@magurski.com

Jesteśmy dla Was też w social media:

Poznaj nasz team

Ultramaraton Magurski to ludzie, którzy go tworzą - nasi wspaniali wolontariusze, którzy co rok decydują się spędzić z nami kilka dni czy tygodni. Dzięki ich zaangażowaniu, energii i pozytywnemu podejściu Magurski jest i cieszy się, tak dobrymi opiniami 🙂

team Koordynatorów
Kamil

kamil

Doświadczony szef takich biegów jak Ultramaraton Jaga-Kora czy Zamczyska Trail, wspomaga naszą imprezę i pozwala Magurskiemu wspiąć się na jeszcze wyższy poziom „fajności”. Wytycza trasy naszych Magurskich biegów.

insta magurski

Michał

Mistrz stworzenia wyjątkowej Strefy Mety, który dba o jej dobre funkcjonowanie i bezpieczeństwo. Bez jego logistycznego wsparcia, zdolności organizacyjnych, pomysłowości i wyjątkowemu podejściu do ludzi impreza by nam po prostu nie wyszła.

asia_

asia

Odpowiada za komunikację marketingową (social media, strona internetowa) oraz wolontariat, starając się opiekować wolontariuszami, tak żeby każdy był szczęśliwy i chciał do nas wracać.

Jerzy

Jerzy

Koordynator zespołu fotografów – dobiera najlepsze miejsca, w których nasz team foto łapie Was z aparatami. Jakoś udaje mu się okiełznać kreatywne dusze naszego foto teamu i zadbać o porządną porcję zdjęć po każdym biegu.

Michal Z

Michał

Założyciel Ultramaratonu Magurskiego, pasjonat biegania (i innych sportowych aktywności), który Magurskiemu oddaje całe serce. 

Arek

arkadiusz

Nasz człowiek orkiestra – trudno powiedzieć, czym się nie zajmuje 🙂 Możecie go spotkać na punktach, przy zamykaniu tras i wielu innych miejscach. Można na nim polegać, zawsze i wszędzie – bardzo w nim to cenimy!

seweryn

seweryn

Mistrz logistyki, dzięki któremu wszystko trafia tam, gdzie trzeba i możemy działać. Tak, tak, jemu też  zawdzięczacie dowiezienie na czas koszulek i innych Magurskich fantów 😉

Marek

marek

Dobry Duch Magurskiego, przyjaciel wolontariuszy i zawodników, zawsze służy nam dobrą radą i wsparciem w każdej sytuacji.

Maja

Maja

Biuro Zawodów i Sklepik działają bez zarzutu dzięki Mai. Kobiecy głos rozsądku w teamie koordynatorów. Obecna sercem i ciałem na Magurskim od pierwszej edycji.

Karolina

karolina

Najmocniejszy kobiecy głos rozsądku, sprowadzający do rzeczywistości kreatywne pomysły naszych kolegów koordynatorów. Zamienia wizje w rzeczywiste działania.

organizator